Denso K16GPR-U11 - หัวเทียนทางเลือก หัวเทียน
  • Thread diameter: 14 mm
  • Thread reach: 22.5
  • Hex size: 16 mm
DENSO K16GPR-U11 on Amazon
10 Pack Replacement 4435 V-Power Spark Plug for DENSO Auto 3131 3135 K16GPR-U11 KJ16CR11 for Bosch