Denso T16VRU10 - หัวเทียนทางเลือก หัวเทียน
    ข้อมูลจำเพาะของ DENSO T16VRU10
  • Thread diameter: 14mm
  • Thread reach: 25mm
  • Seat type: tapered
  • Hex size: 16mm